Jako że nasza, szalejąca ostatnio reprezentacja, rozgrywa mecz z niejakim Giblaltarem, w dodatku na Stadionie Narodowym, pragnę zwrócić uwagę na właśnie takie dziwne reprezentacje, z równie dziwnych miejsc, które równie dziwnie, regularnie biorą udział w rozgrywkach europejskich i światowych, na których równie regularnie dostają wpierdol.

        Kwestią jest jedynie skala owego wpierdolu.

        Pytanie tylko znowu tradycyjne: po co?

        Ale wpierw wymienię te wypierdki piłkarskie do kopania:

        Andora, owy Gibraltar (który nawet nie jest państwem!), Liechtenstein, Luxemburg, Malta (chociaż ci, akurat na poziomie podstawowym, nawet potrafią coś pokazać – ale dalej nie mają szans), San Marino i  Wyspy Owcze , które podobnie jak Giblartar, nie są państwem, a liczba ich ludności, razem z ową angielską skałą, tylko lekko przekracza liczebnie, moje zapyziałe miasto o nazwie: Tczew.

         Tyle że Tczew nie łapie się na imprezy w stylu Euro, czy Mundialu, a te wypryski robią to regularnie!

         Ani se na tym punktów ponabijać: co robi różnica pięciu, czy dziesięciu bramek w tabeli? Kibiców toto zazwyczaj nie ma: wszyscy sprawni mieszkańcy grają. Szans na zwycięstwo żadnych. Może trochę szmalu z owych fif, czy uef – ale nie wyczuwam kokosów. To chodzi tylko o pokazanie się i zwiedzanie Europy?!

         W sumie niegłupie. Innych wytłumaczeń nie ogarniam.

         A tak poza tym, co w rozgrywkach europejskich robią: Armenia, Azerbejdżan, Gruzja (chociaż tych Kaukazów jeszcze jestem w stanie zaakceptować), ale Izrael i Kazachstan?! 

         Jeszcze dorzućmy Syrię, Algierię, Libię, resztę Afryki i bliskiego wschodu: i tak się kończy na naszych oczach Europa…

1,068 odsłon(a), 2 odsłon(a) dziś

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kategorie
Użytkownicy na stronie
Aktualnie online: 1
Stronę odwiedziło
000000
Dzisiaj :
Wczoraj :
W tym miesiącu :
Obecnie online :
Twoje IP: 34.228.229.51
Kontakt
Your name
Your email
Enter your message
Enter below security code