Hasło wymienione w tytule, jest dość dołującą kwintesencją polskiej mentalności, wyniesionej jeszcze z XIX, romantycznego wieku, gdzie logika nie istniała, a wszystko postawiono na uczucia. 

      Więc od jakichś* 200 lat jesteśmy niewolnikami alter ego owego wspaniałego okrzyku, czyli: "Gloria Victis".

     Czyli, że spieprzamy wszystko dokumentnie, udzielając się nie tam, gdzie trzeba, z jakimś dziwnym, masochistycznym zadowoleniem?

     Jako, że zbliża się kolejna rocznica porywu BOHATERÓW, dowodzonych przez IDIOTÓW, którego efektem było TOTALNE zniszczenie stolicy (tudzież ułatwiony podbój kraju przez ruskich), cokolwiek trzeba wspomnieć o tej klęsce – rocznik 1944.

      Ogólnie Polska, po II Wojnie Światowej, została najbardziej poszkodowanym krajem świata – czego skutki odczuwamy DO DZIŚ. A Powstanie Warszawskie było apogeum tego wariactwa, co, jeśli to kogoś szerzej interesuje, jest do wyczytania w dwóch genialnych xiążkach: "Jakie Piękne Samobójstwo" RAZa i "Obłęd 44" Zychowicza. Na takie dwa, obiektywne i fachowe opisy owego stanu rzeczy warto jednak było poczekać (a raczej odczekać)… by złapać się za łeb, w bezradności na tradycyjne, niezmienialne, polskie spieprzenie potencjału TEGO, cokolwiek wspaniałego, męskiego i dzielnego narodu, przez totalne pizdy, które już co najmniej od 200 lat NAMI rządzą.

      I marnotrawią NASZĄ krew i NASZ potencjał.

      Ku uciesze ruskich, którzy (niby takie głupie kacapy – jasne!) siedzą tradycyjnie z boku i patrzą na ustawianą (przez nich) klęskę swoich podbijanych sąsiadów.

      Tylko szkoda tych ćwierć miliona ubitych dzieci, kobiet i inszych cywilów, głównie z Woli i Ochoty, których zastąpiły natenczas nadymane słoiki.

      I szkoda, że ówczesna gówniażerka łapiąca za muszkiety przeciw czołgom nie pomyślała… POMYSLAŁA CHOĆ PRZEZ CHWILĘ…!

     Że chwila łopotania biało-czerwonej nad ruinami stolicy, będzie oznaczała odstawienie na bocznicę tego państwa, przynajmniej na 100 lat…   

 

   PS               Nawiasem mówiąc, nasz poprzedni prezio-gamoń, jest dość mocno spowinowacony z gamoniem Borem Komorowskim, który jest bezpośrednio odpowiedzialny za tą rzeź i upadek narodu…

 

 

* Tak to se piszę i tak to zostawię!

1,330 odsłon(a), 2 odsłon(a) dziś

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kategorie
Użytkownicy na stronie
Aktualnie online: 1
Stronę odwiedziło
000000
Dzisiaj :
Wczoraj :
W tym miesiącu :
Obecnie online :
Twoje IP: 3.238.96.184
Kontakt
Your name
Your email
Enter your message
Enter below security code