W mediach nie sposób nie natknąć się pośród natłoku reklam, na te z szamponami przeciwłupieżowymi. Upierdliwa dolegliwość, którą kiedyś miałem i rzewczywiście był taki szampon (drogi), co na to pomagał.

    Przejściowo.

    Trwało to, dopóki nie poszedłem po rozum do łuszczącej się łepetyny  i przestałem używać szamponów w ogóle!

    Od tego momentu męcząca przypadłość minęła bez śladu.

    Za to w umyśle mym została zasiana pewna dręcząca kwestia: ilu kłopotów i dolegliwości pozbyłbym sie tak samo, bez ŻADNYCH wydatków (a nawet z zyskiem!), gdybym opróżnił swoje otoczenie z pozoru niezbędnych rzeczy i przyzwyczajeń?

    Tak przy okazji tych higienicznych kwestii: nie myję zębów po każdym posiłku, jak wciskano mi to w szkole, a teraz też usiłują mi to narzucić media!

    NIKT tak nie robi! To nienormalne!

    Żeby już dowalić ostatecznie: nie lubię pryszniców, więc takiego nie posiadam (chociaż rozumiem ludzi, którzy prysznicują się codziennie), za to co tak dwa, trzy dni spędzam w wannie godzinę i w ZUPEŁNOŚCI  starcza to do utrzymania higieny. Nie śmierdzę, nie lepię się od brudu, nie mam się czego wstydzić (bieliznę oczywiście zmieniam częściej). Nie dałem się zwariować także w tej kwestii (swoją drogą fajny zwrot – dać się zwariować!).

    A wysiłek?

    Teraz w modzie jest się męczyć dla zdrowia (!!!???). Biegać, chodzić z kijkami bez nart i pocić się na siłowniach w różnych kombinacjach (producenci odpowiedniego sprzętu mają używanie!). Ale męczenie organizmu, to jak zużywanie sprzętu mechanicznego: od nadmiernej exploatacji NIC nie staje się lepsze, a bardziej zużyte i kiepskie!

    Tako rzecze logiga, fizyka i zdrowy rozsądek!

    Czy ci maniacy wydolności fizycznej nie mają o tym pojęcia?!

    Widocznie nie…

1,089 odsłon(a), 1 odsłon(a) dziś

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kategorie
Użytkownicy na stronie
Aktualnie online: 1
Stronę odwiedziło
000000
Dzisiaj :
Wczoraj :
W tym miesiącu :
Obecnie online :
Twoje IP: 3.235.78.122
Kontakt
Your name
Your email
Enter your message
Enter below security code