Jestem zwolennikiem kary śmierci, ale w pewnych momentach zaczynam marzyć także za eutanazją. Zwłaszcza dla osobników 60 +.

    Tak się składa, że moja sąsiadka jest w ostatniej fazie ciąży (właściwie już powinna rodzić!), a mój nieodrodny chrześniak od jakiegoś czasu dorabia sobie w prywatnej przychodni w mieście Gdańsku (nie wiem co tam dokładnie robi, ale nader często bywa na recepcji). Moi rodzice, znajomi, oraz rodzice znajomych (tudzież nawet ja sam od czasu do czasu) bywają w przychodniach i ciągle powtarza się to samo:

    Patologia 60 +. 

    Nadająca się do natychmiastowej utylizacji.

    Skupię się na tych sprawach ciążowych. Wiadomo że demografię mamy pikującą ostro w dół, niczym stukas, więc KAŻDA kobieta w ciąży jest teraz narodowym skarbem, na który trzeba dmuchać i chuchać! Najwidoczniej staruchy okupujące regularnie przychodnie od bladego świtu, są innego zdania. Dla nich kobieta z brzuchem jest złem wcielonym, które trzeba gonić, pluć, odganiać laskami i kulami (o ustepowaniu miejsca nawet nie wspomnę!). Już wcześniej do mnie dotarły informacje o prześladowaniu przez starych ludków kobiet brzemiennych, ale niespodziewanie, w ostatnich dniach się to potwierdziło niejako z pierwszej ręki.

    To mi wygląda na starczą epidemię zapalenia opon mózgowych!

    O ile zwykły staruch dla normalnego człowieka nie stanowi zagrożenia (starczy uwiąd, ale w porywach dostają niespodziewanego spida – na przykład w pogoni do autobusu, lub w testach wytrzymałościowych w kolejkach do sklepów, urzędów, czy tam podobnych), o tyle kobieta w zaawansowanej ciąży jest naturalnie pozbawiona zręczności, więc uważam całkiem poważnie, że te wszystkie odpady peerelu powyżej lat 60, powinny być odseparowane od zdrowej części społeczeństwa.

   Bo i pożytku z nich żadnego (tylko obciążenie budżetu państwa niewykorzystywanymi emeryturami), z nudów dostają pierdolca, a przepaść między nimi, a obecnym pokoleniem jest największa w historii cywilizacji - głównie to kwestie nowoczesnej techniki, ale także w naszym kraju, niedostosowanie do obyczajów wolnego świata – bo to bydło wychowało się w niewoli komunizmu, więc rozumuje inaczej.

   Więc Jurek O. , jeśli już chciałby zrobić coś pożytecznego, niech zacznie zbierać na domy starców.

   Do których powinno się musowo wysłać całe to pokolenie.

   W ramach kary dodatkowej powinno się starców odseparować od televizji – ta tuba propagandowa systemu robi im sieczkę z resztek mózgowia gorszą, niż całej reszcie.

    W dodatku uparcie chodzą na wybory!

934 odsłon(a), 1 odsłon(a) dziś

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kategorie
Użytkownicy na stronie
Aktualnie online: 2
Stronę odwiedziło
000000
Dzisiaj :
Wczoraj :
W tym miesiącu :
Obecnie online :
Twoje IP: 3.238.96.184
Kontakt
Your name
Your email
Enter your message
Enter below security code